sergiylinko (sergeylinko) wrote,
sergiylinko
sergeylinko

Бути людиною - це і означає відчувати, що ти за все відповідаєшь


Подивіться на людей, які нас оточують. Вони успішні? Чи можуть вони сказати, що вони найщасливіші у світі? Чи можуть вони сказати, що вони задоволені своїм життям? Чи хочуть вони, щоб їхні діти жили таким життям, який живуть вони? Запитайте, не бійтеся.

Не треба бути ясновидцем, щоб зрозуміти, що більшість людей не відчуває задоволення від свого життя. Вони хотіли б їм насолоджуватися, а не страждати. Вони хотіли б, щоб кожен новий день приносив радість і усмішки, а не нові порції стресу, страждань, поневірянь і головного болю. Життя людини сьогодні перетворилося на боротьбу за виживання. Людина відчуває себе самотнім у цьому світі. Вона жертва в світі, в якому всі налаштовані проти неї. Вона звертає свій погляд до небес, сподіваючись на допомогу Бога, але не бачить підтримки. Вона починає звинувачувати у всіх своїх бідах свою долю, злий рок. Людина бачить причину своїх бід в інших людях, які їй заважають жити щасливо. Навіть погоду людина готова звинуватити у всіх смертних гріхах.
І причина всього цього все в тій же безвідповідальності. Дитина, яку привчили в дитинстві боятися відповідальності, уникати її будь-якими способами сьогодні виросла і стала дорослою, яка так само боїться відповідальності.

Сьогодні я все більше переконуюся в тому, що моє життя перебуває тільки в моїх руках. Єдина людина, яка несе відповідальність за моє життя - це я сам. Єдиний, хто відповідальний за те, що відбувається в моєму житті - це я сам. Єдиний, хто знає чого хочу я - це я сам. Єдиний, від кого залежить якість і успішність в моєму житті - це, знову ж таки, я сам.

На жаль, більшість не розуміють, та й не хочуть розуміти, що єдиний хто відповідальний за своє життя - це вони самі. До того ж так простіше, як вони думають, жити: ніякої активності, ніяких напрягів, сиди собі спокійно перед телевізором, пий пиво, їж чіпси і сподівайся, що хтось інший зійде до тебе і створить тобі світле майбутнє. Так, дійсно, це легко. Це не вимагає жодних серйозних зусиль, хіба що піднятися з дивана і пробігтися до холодильника за новою пляшкою пива.

Єдина людина, яка відповідальна за наше життя - це ми і тільки ми самі. Причина всього, що відбувається в нашому житті - це ми самі.

Як сказав колись Антуан де Сент-Екзюпері: "Бути людиною - це і означає відчувати, що ти за все відповідаєш".
Tags: важливо, думки, успіх
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic
  • 0 comments